• Janusz Dudkiewicz – kierownik Wet-Blue/Crust, wieloletni pracownik firmy BADER Polska, był obecny podczas zakładania naszej firmy oraz podczas jej sukcesywnego rozrastania. Spędził w niej całe swoje zawodowe życie. Jest bez wątpienia prawdziwym specjalistą w dziedzinie produkcji i technologii skóry, skarbnicą wiedzy, do tego człowiekiem skorym do pomocy i dzielenia się z innymi swoją wiedzą. Cechuje go zawodowy profesjonalizm. Zapamiętamy go dodatkowo jako pozytywnego i uśmiechniętego Kolegę i Współpracownika. Dla p. Janusza bowiem nadszedł czas emerytury – choć trudno w to uwierzyć! Zapraszamy na wywiad ze „świeżo upieczonym emerytem”.

  czytaj dalej
  Janusz Dudkiewicz kierownik Wet-Blue/Crust
 • Z firmą BADER Polska związana od piętnastu lat, karierę rozpoczynała jako Referent ds. Planowania produkcji, obecnie pełni funkcję  Kierowniczki Działu Planowania Produkcji i Obsługi Zamówień Klienta. Dynamiczna i wymagająca  optymistka, zaangażowana w pracę zespołową. Ceniąca wartości rodzinne, zwolenniczka work life balance.

   

  czytaj dalej
  Agnieszka Sądaj Agnieszka Sądaj Kierowniczka Działu Planowania Produkcji i Obsługi Zamówień Klienta
 • Spokojny, wyważony optymista. Absolwent Politechniki Śląskiej. Przede wszystkim mąż i ojciec dwóch synów. W firmie BADER Polska pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego, jest także Członkiem Zarządu. Karierę na stanowisku dyrektorskim rozpoczął bardzo młodo – już w wieku lat 30. Od wielu lat związany z branżą Automotiv. Źródeł sukcesu upatruje  w komunikacji, motywacji, ciężkiej pracy – przede wszystkim jednak – w zespole i człowieku.

  czytaj dalej
  Ryszard pawleta bader Ryszard Pawleta Dyrektor Zarządzający
 • Z firmą BADER Polska związany od roku 2004. Pracę zawodową rozpoczął od stanowiska referenta w dziale jakości, obecnie pełni funkcję kierownika działu jakości w obszarze wykrawania. Pasjonat sportu – nart, rolek, windsurfingu. Człowiek niezwykle skromny, rzeczowy i pogodny. Kierownik ceniący pracę zespołową.

  czytaj dalej
  dariusz pirog Dariusz Piróg Kierownik Działu Jakości w Wydziale Wykrawania
 • Z firmą BADER Polska związany z małą przerwą od listopada 2005 roku. Obecnie pełni funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Technicznych. Pasjonat piłki nożnej. W życiu kierujący się zasadą, że nie ma rzeczy niemożliwych.

  czytaj dalej
  pawel linke Paweł Linke Zastępca Dyrektora ds. Technicznych
 • Kierownik zmiany w Dziale Wykończalni w Bolesławcu. Aktywny, dynamiczny pasjonat jazdy na rowerze, a także znakomity kucharz. Rzetelny, zorientowany na drugiego człowieka oraz cel – lider. Dzięki zaangażowaniu, pasji otrzymał możliwość międzynarodowego rozwoju – będzie kształcić umiejętności, poszerzać doświadczenie zawodowe w Tajlandii, piastując stanowisko menadżera w dziale Utrzymania Ruchu w strukturach zakładu Grupy BADER.

  czytaj dalej
  Łukasz Kaczmar Łukasz Kaczmar Kierownik zmiany w Wykańczalni
 • Z firmą BADER Polska związał się jeszcze w trakcie studiów, a było to jakieś dwadzieścia lat temu. Człowiek w stu procentach zaangażowany w pracę, ceniący rozwój i szczęśliwe życie rodzinne. W wolnych chwilach zajmuję się ogrodem.

  czytaj dalej
  rafał czarny Rafał Czarny Zastępca Dyrektora Produkcji
 • Z wykształcenia ekonomista i prawnik, z zawodu manager i finansista, z zamiłowania mąż i ojciec 3. dzieci. Urodzony w Częstochowie, od  25. lat związany z Wrocławiem. Do tej pory od około 20. lat pracujący w branży mebli tapicerowanych. W pracy zawodowej ceni współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, poprawne relacje, jasne zasady, konkretność i otwartą komunikację.

  czytaj dalej
  Jarosław Banasik Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu

Opinie pracowników świadczą o tym, że odnoszenie sukcesów zawodowych nie zawsze jest proste, jednak z pewnością możliwe przy odrobinie motywacji. Praca w Bader to dla wielu wyzwanie i szansa na stabilizację, a szczere opinie osób tutaj zatrudnionych potwierdzają, że warto dążyć do wyznaczonego celu. W Bader Polska bardzo ważna jest praca zespołowa, a także sumienność w wykonywaniu obowiązków, które mogą mieć decydujący wpływ na desygnację na wyższe stanowisko. Poznaj naszych pracowników, zobacz kim są w życiu prywatnym, jaką mają opinię o Bader Polska, a także jaki wykazują stosunek do swoich obowiązków.

Poznaj definicję sukcesu według kierowników w firmie  Bader, ich ścieżkę rozwoju, indywidualne opinie oraz wskazówki dla przyszłych współpracowników. Historie zatrudnienia w Bolesławcu oraz Nowej Soli przedstawione są w formie wywiadu, dzięki czemu możemy poznać wartości, którymi kierowali się nasi pracownicy na początku swojej kariery i jaki miały one wpływ na dalszy rozwój zawodowy. Wielu z nich zaczynało na stanowiskach produkcyjnych i magazynowych, jednak zaangażowanie i sumienność zostały zauważone i nagrodzone. Najlepsze i najbardziej wiarygodne opinie o firmie Bader mogą wystawić tylko jej pracownicy. Zapoznaj się z ich opiniami o pracy w oddziałach Bader w Bolesławcu i w Nowej Soli.