Plastic is fantastic

Ogłaszamy plastyczny konkurs ekologiczny, adresowany do dzieci pracowników firmy BADER Polska Sp. z o.o., którego celem jest: rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej, kształtowanie u dzieci poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą, podnoszenie świadomości ekologicznej. Konkurs ma za zadanie zachęcić młodzież do przedstawienia własnego pomysłu na czyste środowisko;

Czytaj dalej

BADER Group Quality Meeting

Z dużą przyjemnością informujemy o wydarzeniu, jakie miało miejsce w firmie BADER Polska. We wrześniu 2018 roku gościliśmy w siedzibie naszej firmy menadżerów jakości niemal z całej Grupy BADER.

Czytaj dalej

Mrrruczący konkurs

W związku z tym, że na terenie naszej firmy pojawił się nowy, fantastyczny pracownik – Pan Kot, postanowiliśmy ogłosić konkurs. Konkursowa odpowiedź polega na umieszczeniu pod postem, znajdującym się na fanpage’u BADER Polska https://www.facebook.com/BaderPolska/, imienia dla naszego mruczka.

Czytaj dalej

Survival Race – Warrior 6 km/30 przeszkód

Minął już niespełna tydzień od biegu, a emocje wciąż nie opadają. Cała drużyna spisała się na medal! Każdy włożył w bieg całe swoje serce, siłę i energię. Trasa była wymagająca i nie jedna przeszkoda nas zaskoczyła, ale w Drużynie siła!

Czytaj dalej

Praca na wakacje

Ruszamy z akcją „Praca na wakacje”.

Wakacje tuż tuż. Jeśli chciałbyś/-abyś latem popracować to dajemy takową możliwość. Wzbogacenie doświadczenia zawodowego, możliwość zdobycia wiedzy to tylko nieliczne z korzyści, które płyną z zatrudnienia w naszej firmie.

Czytaj dalej

Praca, którą się lubi

Stabilność zatrudnienia, benefity to za mało, by zasłużyć na tytuł dobrego pracodawcy. BADER Polska udowadnia, że najważniejsze jest wsłuchiwanie się w potrzeby pracowników. Poznajcie firmę, która od roku 2015 zdobywa nowosolski rynek pracy.

Czytaj dalej

Artura Matwijowa wartości w życiu i biznesie

Artur Matwijów pełniący funkcję Dyrektora Zakładu z firmą BADER Polska Sp. z o.o. związany od przeszło czterech lat, pięćdziesięciolatek, ojciec, mieszkaniec Wrocławia. Fan kolei, który pomimo faktu, iż zawodowo spowinowacony z branżą samochodową, postanowił drogę z domu do pracy pokonywać pociągiem wykorzystując czas podróży na sprawy zawodowe oraz prasówkę. Golfista, zwolennik work life balance lubiący jazdę na rowerze i śliwki w czekoladzie. Esteta, perfekcjonista, starannie ubrany, jednocześnie człowiek ponad wszystko ceniący wartości rodzinne.

Czytaj dalej