Ekologiczne wakacje

Trwają wakacje. W jaki sposób spędzić urlop, żeby jak najmniej zaszkodzić środowisku? Jak podróżować, gdzie się zatrzymać, jakie kupić pamiątki? Od ekologii urlopu nie ma! Myśl o niej niech towarzyszy nam przez cały rok!

Czytaj dalej

Bezpieczny urlop to udany urlop!

Czas wakacji i urlopów to wypoczynek, beztroska, radość i optymizm. Mamy więcej czasu wolnego na zabawę i odpoczynek. Planujemy realizację naszych wakacyjnych pomysłów: spotkania z przyjaciółmi, wyjazdy rodzinne, wypady za miasto, wyjazdy nad morze, jezioro, w góry. Pamiętajmy jednak, że dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoje i innych osób! Zdrowy rozsądek, ostrożność oraz trzymanie się zasad bezpieczeństwa powinny nam towarzyszyć cały czas w każdym miejscu, by wakacje kojarzyły się nam wyłącznie z przyjemnymi chwilami. Oto najważniejsze zasady, którymi powinniśmy się kierować, aby bezpiecznie spędzić wakacje.

Czytaj dalej

Świętujemy Dzień Pracownika Przemysłu Skórzanego!

20 kwietnia obchodzony jest Dzień Pracownika Przemysłu Włókienniczego, Odzieżowego i Skórzanego. Zatem – świętujemy! Uchwałę w sprawie tego święta podjęto w 1964 roku. Jego celem było docenienie pracy włókniarzy, odzieżowców, obuwników i garbarzy. Choć uchwałę zniesiono, to święto przetrwało i obchodzone jest w wielu firmach. Chcieliśmy więc uczcić ten dzień wspólnie z wszystkimi pracownikami BADER […]

Czytaj dalej

Wesołych Świąt!

  Szanowni Państwo! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu pełni zdrowia i sił witalnych, pięknych chwil wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Wielu budujących myśli oraz pozytywnej energii potrzebnej do osiągnięcia zamierzonych celów oraz wspaniałego Nowego Roku obfitującego w pasmo sukcesów i spełnionych marzeń. Dziękujemy Wam za trud i zaangażowanie w […]

Czytaj dalej

Bader Polska z certyfikatem AEO!

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy status AEO (Authorised Economic Operator – Upoważniony Przedsiębiorca). AEO to prestiżowy, rozpoznawalny na całym świecie certyfikat celny, który pozwala na uproszczenia procedur związanych z międzynarodowym transportem towarów.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

?Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych?

składamy Wam Drodzy Pracownicy
serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i radości
oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

 

Czytaj dalej