Raport 2018 – Zrównoważony rozwój – Grupa BADER

Firma BADER prowadząc działalność rozwojową, innowacyjną i produkcyjną ma zawsze na względzie odpowiedzialność środowiskową, ekologiczną i społeczną.
Przyszłość naszej planety, jej dobrostan i jego ochrona to kwestie najważniejsze dla Grupy BADER. Świadczą o tym podejmowane działania, które przedstawia niniejszy Raport.

Czytaj dalej

Runmageddon Kraków 2019!

Barbara Mazur Minął tydzień od startu naszych herosów/-ek #dreamTeamBaderPolska, a emocje wciąż nie odpuszczają. Dla wielu uczestników był to debiut, który według mojej oceny pokazał wysoki poziom przygotowania. Drużyna dała z siebie wszystko. Dzielnie towarzyszyli nam przyjaciele, rodzina, dzieci. Wyjazd oceniam na mocne 10/10. Atmosfera od początku była mocno zwariowana. Wierzę w to, że udział […]

Czytaj dalej

„Macierzyństwo, a powrót do pracy” – BADER Polska

Wywiadu udzieliły kobiety pracujące w BADER Polska, zatrudnione zarówno w obszarze administracyjnym, jak i produkcyjnym. Nasze pracowniczki znakomicie radzą sobie w łączeniu kariery zawodowej z macierzyństwem. Superbohaterki – mamy, pracowniczki w sposób niezwykle wyjątkowy opowiadają o troskach, radościach, wzlotach i upadkach związanych z codziennością zawodową, życiową.

Czytaj dalej

Walentynkowy Konkurs

Regulamin Konkursu WalentynkowegoZ DNIA 14.02.2019§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Organizatorem konkursu Facebook (zwanym dalej “Konkursem”), jest Bader Polska Sp. z o.o. przy ul. Mostowej 1, 59-700 Bolesławiec (zwane dalej „Organizatorem”). 2. Fundatorem nagrody jest Organizator. 3. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Organizator. 4. Podanie danych osobowych ma charakter dowolny, lecz niezbędny do […]

Czytaj dalej

Plastic is fantastic

Ogłaszamy plastyczny konkurs ekologiczny, adresowany do dzieci pracowników firmy BADER Polska Sp. z o.o., którego celem jest: rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej, kształtowanie u dzieci poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą, podnoszenie świadomości ekologicznej. Konkurs ma za zadanie zachęcić młodzież do przedstawienia własnego pomysłu na czyste środowisko;

Czytaj dalej

BADER Group Quality Meeting

Z dużą przyjemnością informujemy o wydarzeniu, jakie miało miejsce w firmie BADER Polska. We wrześniu 2018 roku gościliśmy w siedzibie naszej firmy menadżerów jakości niemal z całej Grupy BADER.

Czytaj dalej

Mrrruczący konkurs

W związku z tym, że na terenie naszej firmy pojawił się nowy, fantastyczny pracownik – Pan Kot, postanowiliśmy ogłosić konkurs. Konkursowa odpowiedź polega na umieszczeniu pod postem, znajdującym się na fanpage’u BADER Polska https://www.facebook.com/BaderPolska/, imienia dla naszego mruczka.

Czytaj dalej