Dlaczego BADER Polska?

Jesteśmy przekonani, że podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem wymaga odpowiedzi na wiele pytań. Z pewnością chciałbyś poznać zakres obowiązków, wiedzieć jak wygląda ścieżka kariery czy proces rekrutacji. Ogromne znaczenie ma z pewnością dla Ciebie zespół współpracowników i wartości, którymi kieruje się firma. Z przyjemnością udzielimy w tym miejscu odpowiedzi  na Twoje pytania.

Wszyscy pracownicy Grupy BADER  stanowią jeden zespół. Razem, globalnie odnosimy sukcesy w kształtowaniu branży automotiv. Szukamy współpracowników, którzy każdego dnia będą podzielać naszą pasję i optymizm – osób zaangażowanych, pewnych siebie. Nie ma dla nas zasadniczo znaczenia, w którym punkcie rozpoczynasz swoją drogę zawodową. Poszukujemy zdolnych, samodzielnych i innowacyjnych osób, które każdego dnia będą współtworzyć sukces naszej firmy.

Wartości

Nasza filozofia zamyka się w pięciu pojęciach:

 • Jakość – produkty zyskują uznanie dzięki najwyższej klasy materiałom i obróbce. Wśród klientów naszej firmy znajdują się renomowani producenci branży samochodowej.
 • Zrównoważony rozwój – odpowiedzialność biznesu rozumiana jest przez nas jako korelat kwestii społecznej, ekologicznej oraz ekonomicznej będącej gwarancją stabilnego rozwoju, jak i bezpiecznej przyszłości.
 • Globalna skala działania – dzięki filiom i przedstawicielstwom w piętnastu lokalizacjach i na pięciu kontynentach możemy być blisko naszych klientów i spełniać ich indywidualne potrzeby.
 • Partnerstwo – dzięki wieloletniej, bliskiej współpracy z naszymi klientami i dostawcami powstały trwałe i oparte na zaufaniu więzi.
 • Innowacyjność – innowacyjne pomysły i działania mają dla nas szczególną wartość, ponieważ racjonalne powiązanie wszystkich zasobów pozwala na ciągłe doskonalenie detali.

Proces rekrutacji

Przesłanie dokumentów

Oferty pracy znajdziesz na naszej głównej stronie. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty, pozostaw dokumenty w bazie danych.

CV oraz list motywacyjny możesz również przesłać za pomocą e-maila: praca@bader-leather.com (Bolesławiec) bądź pracaNS@bader-leather.com (Nowa Sól). Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-15:00 możesz się z nami spotkać osobiście w Bolesławcu przy ulicy Mostowej 1, a w Nowej Soli, przy ulicy Wojska Polskiego 34. Dzięki platformie rekrutacyjnej, możesz pozostawić dokumenty aplikacyjne w bazie danych, bądź aplikować na aktualne oferty pracy.

Selekcja dokumentów

Przesłane do nas dokumenty aplikacyjne trafiają do specjalistów zajmujących się rekrutacją. Oczywiście są wnikliwie analizowane pod kątem profilu zawodowego i wymagań zawartych w ofercie pracy. Gwarantujemy obiektywność oraz poufność.

Rozmowa kwalifikacyjna

Jeżeli twoja aplikacja pomyślnie przejdzie etap selekcji, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Poprzez rozmowę chcielibyśmy Cię lepiej poznać – zapytamy o umiejętności, doświadczenie oraz kompetencje. Z pewnością jest to również szansa dla Ciebie – dowiesz się, jakie wyzwania niesie praca w firmie produkującej skórzaną tapicerkę dla branży samochodowej. W trakcie rozmowy możemy sprawdzić Twoje umiejętności przy pomocy następujących narzędzi:

 • kwestionariusze osobowości
 • testy umiejętności
 • próbki pracy
 • Assessment Center

Jeśli pomyślnie przejdziesz opisany etap rekrutacji z pewnością zostaniesz zaproszony na rozmowę z bezpośrednim przełożonym. To ona będzie decydująca.

Zakończenie rekrutacji

Każdy kandydat, który weźmie udział w rozmowie kwalifikacyjnej, otrzyma feedback w postaci telefonicznej bądź e-mailowej.

Dobry start

Dla każdego nowo zatrudnionego pracownika przewidziany jest program wdrożeniowy. Dzięki niemu poznasz stanowisko pracy, zakres obowiązków, uzyskasz wiedzę na temat firmy i przebiegu procesów w BADER Polska. Z pewnością, dzięki najbliższym współpracownikom, nabędziesz praktyczne umiejętności, które pomogą osiągnąć Ci samodzielność na stanowisku pracy. Mamy nadzieję, że Twój pierwszy dzień w pracy pozostanie w pamięci na dłużej.

Ścieżka kariery

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Proces rozwoju opieramy o zasadę 70 – 20 – 10.

70 nauka w praktyce (zadania w codziennej pracy, praca zespołowa)

20 nauka poprzez relacje (coaching, mentoring, networking)

10 nauka poprzez udział w szkoleniach, kursach

Twoje zaangażowanie, pasja i chęć rozwoju z pewnością zostaną przez nas dostrzeżone i docenione. Praca w firmie BADER Polska to również szansa na rozwój rozumiany jako międzynarodowy awans. Zatrudniamy ponad 11.000 pracowników w skali globalnej, łącząc zalety firmy rodzinnej z globalną skalą działania. Ściśle współpracując z renomowanymi producentami otwieramy przed naszymi pracownikami ciekawe i różnorodne możliwości zawodowe.

Benefity

Szczęśliwy pracownik to nasz pracownik. Jako członek zespołu firmy BADER Polska zyskasz zawodową satysfakcję, możliwość awansu, jak i pakiet benefitów. Wśród nich znajdziesz m.in.:

 • możliwość korzystania z karty Multisport,
 • prywatną opiekę medyczną,
 • grupowe ubezpieczenie,
 • bony świąteczne,
 • paczki dla dzieci,
 • dofinansowanie do wypoczynku,
 • zapomogi oraz pożyczki.

Work Life Balance

Wiemy, że równowaga pomiędzy pracą, a życiem prywatnym jest bardzo ważna. W myśl naszej Polityki w zakresie Odpowiedzialności Społecznej pracownik ma prawo do zachowania równowagi pomiędzy pracą a wypoczynkiem – zarówno w ciągu tygodnia, jak i w skali roku. Staramy się, aby, w miarę możliwości, wprowadzić: elastyczny czas pracy, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin, czy udogodnienia dla rodziców małych dzieci.