Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1 400 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik warsztatu – „złota rączka”

Zakres obowiązków

  • Opieka i kontrola nad stanem technicznym pomieszczeń i urządzeń.
  • Usuwanie usterek w budynkach należących do firmy; wykonywanie drobnych bieżących napraw.
  • Montaż elementów mechanicznych.
  • Prace konserwacyjne, drobne prace remontowe, inne prace wchodzące w zakres pracy warsztatu.

Oczekiwania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane umiejętności spawalnicze, ślusarskie,
  • umiejętności tzw. "złotej rączki"; mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy; dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia; praca w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy,
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień,
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego (MultiSport, masaże), opieka medyczna LUXMED.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com z dopiskiem w tytule e-maila: Warsztat

lub dostarczyć osobiście do działu kadr przy ul. Mostowej 1 w Bolesławcu w godzinach 7:00-15:00.

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.