Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1.400 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

operator maszyn

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa oczyszczalni ścieków
  • przeprowadzanie drobnych napraw
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na stanowisku
  • samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia
  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego (MultiSport, masaże)
  • opieka medyczna LUXMED

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com z dopiskiem w tytule e-maila: Operator maszyn

lub dostarczyć osobiście do działu kadr przy ul. Mostowej 1 w Bolesławcu w godzinach 7:00-15:00.

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.