Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1.500 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

Młodszy specjalista SAP

Zakres obowiązków

  • obsługa systemu SAP - punkt wsparcia w procesach, w dokumentacji, obieg dokumentów (samodzielna obsługa poprzedzona szkoleniem),
  • prowadzenie dokumentacji w dziale IT,
  • wsparcie działu.

Oczekiwania

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • podstawowa znajomość programu SAP – mile widziana,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • entuzjazm i chęć uczenia się,
  • komunikatywność i otwartość na podejmowanie wyzwań,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy, system premii,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego, karta MultiSport, opieka medyczna LUXMED.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com z dopiskiem w tytule e-maila: Młodszy specjalista SAP.

lub dostarczyć osobiście do działu kadr przy ul. Mostowej 1 w Bolesławcu w godzinach 7:00-15:00.

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.