Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1 400 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik maszyn szwalniczych sterowanych numerycznie (CNC)

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących oględzin, regulacji oraz napraw parametrów pracy maszyn i urządzeń
  • Realizowanie bieżącego planu przeglądów i remontów maszyn i urządzeń
  • Składanie zamówień na materiały i części zamienne
  • Bieżące prowadzenie zapisów dotyczących w/w maszyn w dokumentacji systemowej
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia

Oczekiwania

  • Znajomość działania i obsługi maszyn szwalniczych CNC
  • Doświadczenie w pracy w wydziale Utrzymania Ruchu – mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Obsługa komputera w zakresie programów sterujących maszyn CNC – mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Zorientowanie na cele, rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w systemie dwuzmianowym, w dużej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy, premie
  • Możliwość korzystania z zaplecza socjalnego, m.in. Karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna
  • Szkolenie w zakresie specjalistycznego programowania maszyn szyjących numerycznych

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com z dopiskiem w tytule e-maila: Mechanik maszyn szwalniczych sterowanych numerycznie (CNC)

lub dostarczyć osobiście do działu kadr przy ul. Mostowej 1 w Bolesławcu w godzinach 7:00-15:00.

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.