Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1200 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik/automatyk maszyn garbarskich

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie oględzin maszyn i urządzeń znajdujących się w obszarze wydziału produkcyjnego
  • Wykonywanie bieżących napraw i regulacji parametrów pracy maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie bieżącego harmonogramu smarowań maszyn i urządzeń
  • Realizowanie bieżącego planu przeglądów i remontów maszyn i urządzeń
  • Bieżące prowadzenie zapisów w dokumentacji

Oczekiwania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na wydziale utrzymania ruchu
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektroniki
  • Zorientowanie na cele

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w systemie zmianowym, w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, dodatkowe doszkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy
  • Możliwość korzystania z zaplecza socjalnego, karta MultiSport, opieka medyczna LUXMED

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com, z dopiskiem w tytule e-maila: „Mechanik/automatyk” lub złożyć za pośrednictwem www.pracabader.pl, lub dostarczyć osobiście do działu kadr, ul. Mostowa 1, 59-700 Bolesławiec. O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.