Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1.400 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik Działu Ochrony Środowiska

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac podległego zespołu
  • Nadzór nad pracą zakładowej oczyszczalni ścieków
  • Zapewnienie zgodności z wymaganiami prawnymi w zakresie ochrony środowiska
  • Nadzór nad decyzjami administracyjnymi w zakresie ochrony środowiska
  • Nadzór nad przygotowaniem i składaniem wniosków niezbędnych do prowadzenia działalności w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska
  • Bieżący nadzór nad gospodarką odpadami w tym odpadami niebezpiecznymi, emisją do powietrza oraz gospodarką wodno-ściekową
  • Inicjowanie i nadzór nad wdrażaniem nowych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami, ochrony środowiska
  • Współpraca z właściwymi urzędami, instytucjami, kontrahentami, organami administracji oraz nadzoru
  • Sprawozdawczość środowiskowa
  • Wsparcie merytoryczne oraz prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony środowiska, normy ISO 14001 oraz środków chemicznych
  • Prowadzenie nadzoru nad dokumentacją ISO 14001
  • Przedstawiania najwyższemu kierownictwu sprawozdań dotyczących funkcjonowania systemu zarządzania środowiskowego i wszelkich potrzeb związanych z doskonaleniem
  • Utrzymywanie wdrożonego systemu ISO 14001
  • Gospodarka chemikaliami (rejestr, zgłaszanie nowych środków, Eldiom, SAP)
  • Reprezentowanie zakładu podczas kontroli organów zewnętrznych, audytów (ISO 14001, LWG, ECO2L)

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego ISO 14001 oraz ISO 45001
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz współpraca z zespołem, umiejętność podejmowania decyzji, dokładność i sumienność, skrupulatność.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia
  • praca w systemie jednozmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego (MultiSport, masaże)
  • opieka medyczna LUXMED

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com z dopiskiem w tytule e-maila: Kierownik Działu Ochrony Środowiska
lub dostarczyć osobiście do działu kadr przy ul. Mostowej 1 w Bolesławcu w godzinach 7:00-15:00.

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.