Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1.400 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca (kat. C) - praca

Zakres obowiązków

  • transport towarów pojazdem ciężarowym o DMC 6,5 tony, pomiędzy lokalizacjami w Bolesławcu

Oczekiwania

  • prawo jazdy kat. C
  • doświadczenie w kierowaniu pojazdami kat. C
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • ważne świadectwo kwalifikacji zawodowych
  • ważne orzeczenie psychologiczne dotyczące kierowców
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej i stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia, w systemie dwuzmianowym (ośmiogodzinnym)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com z dopiskiem w tytule e-maila: Kierowca (kat. C)

lub dostarczyć osobiście do działu kadr przy ul. Mostowej 1 w Bolesławcu w godzinach 7:00-15:00.

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.