Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1 400 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca ciągnika / traktorzysta

Zakres obowiązków

  • Załadunek, rozładunek, transport ścieków ciągnikiem pomiędzy lokalizacjami BADER
  • Dbałość o powierzony pojazd i sprzęt

Oczekiwania

  • Prawo jazdy kategorii C i T
  • Mile widziane 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawnienia w zakresie przewozu rzeczy, ważne orzeczenie psychologiczne dotyczące kierowców

Oferujemy

  • pracę w systemie dwuzmianowym, w dużej i stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie, z terminową wypłatą wynagrodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com z dopiskiem w tytule e-maila: Kierowca ciągnika / traktorzysta

lub dostarczyć osobiście do działu kadr przy ul. Mostowej 1 w Bolesławcu w godzinach 7:00-15:00.

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.