Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1.400 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier procesu (technolog)

Zakres obowiązków

  • Nadzór techniczno-technologiczny nad przebiegiem produkcji
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Wdrożenie nowej technologii maszyn i urządzeń
  • Doskonalenie bieżącej technologii maszyn i urządzeń
  • Inicjowanie działań korygująco-doskonalących produkt i proces

Oczekiwania

  • Min. średnie techniczne wykształcenie kierunkowe, mile widziane wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wysoką samodzielność, skrupulatność, zaangażowanie oraz nastawienie na usprawnianie działań, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia, praca w systemie jednozmianowym/zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy
  • Możliwość korzystania z zaplecza socjalnego (MultiSport, masaże), opieka medyczna LUXMED

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com z dopiskiem w tytule e-maila: Inżynier procesu (technolog)

lub dostarczyć osobiście do działu kadr przy ul.Wojska Polskiego 34 w Nowej Soli.

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.