Oferta pracy

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER – międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 1 500 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier Jakości - praca

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności procesów produkcji ze standardami jakościowymi klienta
  • Prowadzenie i rozwój dokumentacji jakościowej, sporządzanie analiz i raportów jakościowych
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych; optymalizacja wyrobów i procesów
  • Analiza błędów oraz nadzór nad wprowadzaniem działań korygujących
  • Kontakt z klientem w zakresie jakości
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz wsparcie działań w trakcie audytów zewnętrznych oraz certyfikujących

Oczekiwania

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem jakością
  • Wyższe wykształcenie, kierunkowe mile widziane
  • Praktyczna znajomość SPC, FMEA, PPAP, 8D
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (minimum B1)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office; znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy, system premii
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość korzystania z zaplecza socjalnego; karta MultiSport; opieka medyczna LUXMED

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@bader-leather.com z dopiskiem w tytule e-maila: Inżynier Jakości

lub dostarczyć osobiście do działu kadr przy ul. Mostowej 1 w Bolesławcu w godzinach 7:00-15:00.

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.