Work-life balance w firmie BADER Polska

Coraz większa liczba przedsiębiorstw ma świadomość tego, że codzienna aktywność fizyczna pracowników oraz spełnianie ich hobby wpływa pozytywnie na wydajność w pracy. BADER Polska jest przykładem firmy, która umożliwia oraz wspiera sportowe poczynania swoich pracowników.

W pracy zawsze staram się zachęcać koleżanki i kolegów do jak największej aktywności fizycznej. Dzięki wsparciu finansowemu firmy BADER Polska udało mi się zostać organizatorem dwóch aktywnych wyjazdów – na Survival Race w 2018 roku oraz na Runmageddon w 2019 roku – mówi pani Barbara, która jest specjalistką ds. logistyki w firmie BADER Polska.

Praca zawodowa jest na pierwszym miejscu, ale w każdej wolnej chwili cieszę się z możliwości kontynuowania swojego hobby – opowiada pan Marek, który jest kierownikiem zespołu w firmie BADER Polska.

 

Pasjonaci aktywności fizycznej w firmie BADER Polska

Aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat. Miłość do sportu zaczęła się wraz z zapasami, które trenowałam wiele lat – to tam m.in. zaczęłam biegać i tak już zostało do dziś. W biegach przeszkodowych biorę udział od trzech lat – oczywiście amatorsko – dla siebie i bez presji. Dzięki biegom dostaje niezłą dawkę adrenaliny, a z każdym nowym zapisem na bieg wyznaczam sobie coraz wyższy cel – mówi pani Barbara, która jest pasjonatką biegów z przeszkodami.

Wielu pracowników firmy BADER Polska miłość do sportu ma zaszczepioną od bardzo dawna. Jak zaczęła się przygoda ze sportem u niektórych z nich?

Jak prawie każdy młody chłopak w tamtych czasach na podwórku. Następnie trafiłem do sekcji piłki nożnej Dozamet Nowa Sól i tam właściwie zaczęła się moja przygoda z piłką nożną. Licząc całą część zawodniczą, a teraz i szkoleniową nazbierało się tego już 35 lat. Dlaczego piłka nożna? Od dziecka ten sport był moją pasją i tak już zostało do dzisiaj – opowiada pan Marek, który był zawodowym piłkarzem na pozycji bramkarza w takich zespołach jak, m.in. Śląsk Wrocław czy Miedź Legnica.

 

Wpływ sportu na życie pracowników

Zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy sportem a pracą wpływa na efektywność i kreatywność w wykonywaniu obowiązków zawodowych. Pracownicy BADER Polska stawiają aktywność fizyczną bardzo wysoko – dzięki treningom mogą się odprężyć oraz przygotować się do codziennych obowiązków.

Biegam, bo lubię – bieganie to chwila w ciągu dnia, w które mogę się odprężyć i nabrać dystansu do wielu spraw. Sport zmienił w moim życiu wszystko – nauczył mnie samodyscypliny i planowania – mówi pani Barbara.

Pracownicy BADER Polska dzięki swoim pasjom związanym ze sportem nabrali doświadczenia życiowego, podnieśli swoje umiejętności, poprawili kondycję oraz zyskali motywację do działania w codziennym życiu i realizacji własnych celów.

Przez wiele lat uprawiania piłki nożnej poznałem wiele miejsc i ludzi. W każdym z tych miejsc podnosiłem również własne umiejętności, podpatrując trenerów, co procentuje teraz (realizuje swoje hobby, szkoląc bramkarzy) – opowiada pan Marek.

 

Karta MultiSport w BADER Polska

Firma BADER Polska wspiera hobby swoich pracowników, oferując im nieograniczone możliwości sportowe. W przedsiębiorstwie funkcjonuje karta MultiSport, dzięki której każdy pracownik może korzystać z różnych ośrodków sportowych takich jak, np. baseny, siłownie czy szkoły tańca. Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie dla każdego pracownika – opłata za kartę pobierana jest automatycznie z wynagrodzenia, gdzie większość kosztów ponosi pracodawca. MultiSport w firmie BADER dostępna jest w dwóch wersjach:

  • karta MultiActiv 8 – do wykorzystania maksymalnie 8 razy w miesiącu; koszt to 10, 11 lub 12 złotych,
  • karta MultiSport Plus – bez limitu miesięcznych wejść; koszt to 50, 51 lub 52 złote.

Karta MultiSport otwiera wiele możliwości dla pracowników, którzy czerpią jeszcze więcej radości z aktywności fizycznej. Jest to idealny benefit dla każdego, komu zależy na zdrowiu, utrzymaniu odpowiedniej kondycji fizycznej oraz pielęgnowaniu swoich zainteresowań sportowych.