Pojawili się kierownicy z oddziałów firmy BADER w Meksyku, Południowej Afryce, Urugwaju, Tajlandii, Niemczech i na Ukrainie. Wydarzenie “BADER Group Quality Meeting” tematycznie oscylowało wokół Zintegrowanego Systemu Zarządzania  Jakością i Środowiskiem. Podczas konferencji odbyły się liczne wystąpienia, prezentacje i szkolenia. Poruszone zostały między innymi takie zagadnienia jak: Audyty certyfikujące IATF, ZSSJiŚ – Status i Strategia, Audyt CSR, ISIR, FMEA, B-Parts Management.

W trakcie spotkania nie mogło zabraknąć zwiedzania naszego zakładu. Goście mieli świetną okazję, by obejrzeć Wykrawalnię, Szwalnię, Fabrykę Skóry i Centrum Logistyczne. W wolnym czasie zaprosiliśmy także naszych Gości na krótki spacer po Bolesławcu, do Muzeum Ceramiki i Zamku Kliczków. Piękna zabytkowa starówka, urokliwy zamek bardzo spodobały się, a bolesławiecka ceramika przypadła do gustu. Wspólne spotkanie, a podczas niego wymiana wiedzy i doświadczeń przyczyniły się do osiągnięcia założonego celu – ujednolicenia obowiązujących procesów, procedur, jak również jeszcze większego zacieśnienia współpracy.

Warto wspomnieć, iż „BADER Group Quality Meeting” zostało zorganizowane po raz pierwszy. Tym bardziej cieszymy się, że firma BADER Polska została wybrana na jego pierwszego gospodarza!