Oferta pracy

Inżynier Jakości

Zakres obowiązków

  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji systemowej
  • prowadzenie analiz reklamacyjnych
  • tłumaczenie odpowiedzi reklamacyjnych do klienta
  • nadzór nad działaniami w LOP
  • prowadzenie analiz jakościowych, nadzór nad urządzeniami pomiarowymi, prowadzenie statystyk

Oczekiwania

  • wykształcenie średnie techniczne, wyższe techniczne – mile widziane kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku 2 lata - mile widziane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie
  • obsługa komputera - MsOffice
  • znajomość narzędzi jakości (FMEA, SPC, Control Plan, 5Why)
  • znajomość norm ISO (w tym ISO TS 16949)

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakość świadczonej pracy
  • terminową wypłatę wynagrodzenia za pracę
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać: Bolesławiec, Mostowa 1 bądź za pomocą e-maila: praca@bader-leather.com

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

Wyślij do nas zgłoszenie wraz ze swoim CV!

Zgodnie z treścią art. 23 ust. 1 punkt 1 oraz art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 96 z póź. zm) zwanej dalej „Ustawą o Ochronie Danych Osobowych” niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych, tj. BADER Polska Sp. z.o.o., zwanego dalej „Administratorem” teraz oraz w przyszłości, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, zwłaszcza o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia w całości, w każdym czasie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, jest niezbędne do realizowanych przez niego procesów rekrutacyjnych.