Proszę o sobie opowiedzieć

Jestem specjalistką ds. logistyki i koordynuję pracę dwóch działów firmy BADER Polska w Nowej Soli. W życiu prywatnym każdą wolną chwilę spędzam z najbliższymi – dwójką dzieci oraz mężem. Jestem osobą rodzinną i cenię sobie spokojną, domową atmosferę. Wieczorami chętnie sięgam po dobrą książkę lub organizuję wspólne seanse filmowe. W pracy jestem perfekcjonistką, wszystkie powierzone zadania wykonuję z niezwykłą starannością, a do współpracowników odnoszę się z należytym szacunkiem. Cenię również sprawiedliwość i kieruję się zasadą fair play. Ważne są dla mnie lojalność oraz zaangażowanie mojego zespołu, ponieważ wiem, że budowanie relacji opartych na zaufaniu, jest działaniem podnoszącym komfort pracy.

Kiedy i jaki sposób rozpoczęła Pani pracę w firmie BADER Polska?

Swoją przygodę z firmą BADER Polska rozpoczęłam wiosną 2016 roku, tuż po zakończeniu urlopu macierzyńskiego. Przeglądając ogłoszenia o pracę w Internecie, odnalazłam posadę pracowniczki magazynu. Po rozpoczęciu pracy odbywałam szkolenia w siedzibie głównej firmy w Bolesławcu. Przez okres tygodnia zdobywałam wiedzę oraz umiejętności w dziale kontroli jakości, a z czasem zaproponowano mi stanowisko kontrolera jakości. W podjęciu tej decyzji z pewnością pomogło moje kilkuletnie doświadczenie w poprzedniej firmie oraz pozycja liderki właśnie w dziale kontroli jakości. Po kolejnym szkoleniu organizowanym przez BADER Polska trafiłam do siedziby w Nowej Soli, już jako pracownik zachowania jakości. Moja kariera zaczęła stopniowo się rozwijać, a przyczyniła się do tego rozbudowa działu oraz napływająca liczba nowych pracowników. W lipcu ponownie zaproponowano mi awans, tym razem już jako liderki, co z czasem ukierunkowało mnie na obecną pozycję.

Jakie w tej chwili zajmuje Pani stanowisko w firmie BADER Polska?

Obecnie obejmuję stanowisko specjalistki ds. logistyki – koordynatorki w Centrum Logistycznym w nowosolskiej siedzibie. Do moich obowiązków należy zarządzanie działem zachowania jakości, a także strefą materiałów zatrzymanych.

Jak Pani definiuje sukces?

Dla mnie sukcesem na pewno jest osiągnięcie celu, który sobie wyznaczyłam, a także konsekwentne stawianie raz małych, a raz dużych kroków na drodze jego realizacji. Uważam, że dążenie do celu nie powinno odbywać się za wszelką cenę, a raczej poprzez sukcesywną pracę w oparciu o zdrowy rozsądek.

Co jest Pani największym sukcesem w firmie BADER Polska?

Trudne pytanie. Ciężko jest mi samodzielnie ocenić realizację swoich działań i zdefiniować największy sukces. Podejrzewam, że mój przełożony ma większe predyspozycje, by udzielić odpowiedzi na to pytanie ?

Co mogłaby Pani doradzić obecnym bądź przyszłym pracownikom, by wskazać im drogę do sukcesu w firmie BADER Polska?

Jest kilka cech, które moim zdaniem gwarantują sukces w BADER Polska i należą do nich: uczciwość, sumienność w wykonywaniu zadań, sprawiedliwość oraz systematyczność.

Jakimi wartościami według Pani kieruje się firma BADER Polska?

Uważam, że BADER Polska to innowacyjna firma, której głównym założeniem jest wysoka jakość świadczonych usług oraz troska o środowisko przyrodnicze. Myślę, że właśnie to wieloletnie doświadczenie oraz cenna współpraca z klientami sprawiła, że BADER Polska stała się zaufaną firmą partnerską, zachowując jednocześnie niezwykle rodzinny charakter.

W jaki sposób lubi Pani spędzać czas wolny?

Wolny czas zazwyczaj spędzam z dziećmi oraz mężem. Uwielbiamy wspólne zabawy, chodzimy na rodzinne spacery, gramy w piłkę, organizujemy małe wycieczki za miasto. Mając chwilę tylko dla siebie relaksuję się z dobrą książką w ręku.

Rozmawiała Dominika Turkowiak

Przeczytaj inne opinie o pracy w Bader Polska.