Proszę o sobie opowiedzieć.

mam trzydzieści jeden lat, trzyletnią córeczkę Maję, którą czeka teraz wielki krok w dorosłość –  przedszkole. Pochodzę z Piły, a od ośmiu lat mieszkam w Nowej Soli. Po ukończeniu studiów, wyprowadziłam się z chłopakiem, obecnie mężem, właśnie do Nowej Soli.

Po przyjeździe do Nowej Soli mąż rozpoczął pracę w jednej z firm w strefie ekonomicznej, natomiast ja pracowałam w bankowości. W trakcie studiów odbywałam praktyki i staże w banku i tam widziałam swoją przyszłość. Jednak, zupełnie przez przypadek, rozpoczęłam pracę w firmie produkcyjnej, w branży elektronicznej jako Specjalista ds. Zakupów. Pracowałam przez okres pięciu lat i bardzo miło to wspominam.

W jaki sposób i kiedy rozpoczęło się Pani zatrudnienie w firmie BADER Polska?

Pracę rozpoczęłam zupełnie przez przypadek. Zaaplikowałam do firmy BADER Polska, odbyłam rozmowę kwalifikacyjną i zostałam zatrudniona w lipcu 2016 roku. Początkowo, odbywałam szkolenie w siedzibie firmy w Bolesławcu, następnie jako Referent ds. Logistyki, pracowałam już w Nowej Soli. Awansowałam na stanowisko specjalisty, a ostatecznie pełnię obowiązki Kierowniczki Centrum Logistycznego.

Jakie stanowisko Pani obecnie zajmuje?

Obecnie pełnię obowiązki Kierownika Centrum Logistycznego w nowosolskim oddziale firmy BADER Polska.

Historia Pani zatrudnienia wskazuje na sukces. Jak Pani definiuje sukces?

Sukcesem jest dla mnie dążenie do wyznaczonych celów i ich osiąganie. Nieistotne czy są one mniejsze lub większe. Są nasze własne, podmiotowe. Znacząca jest też droga, którą podążamy…

Pani największy sukces w pracy w firmie BADER Polska?

Na pewno to, że jestem tu, gdzie jestem i robię to, co robię. Mój awans jest znaczący i ważny. Jednak nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie zespół, team fantastycznych ludzi, z którymi na co dzień pracuję i którym bardzo dziękuję.

Jak osiągnąć sukces w firmie BADER Polska?

Przede wszystkim cierpliwie dążyć do wyznaczonych celów, przy okazji zadawać mnóstwo pytań. Taka oto krótka recepta na sukces.

Jakie wartości reprezentuje firma BADER Polska?

Firma słynie ze znakomitej jakości, pielęgnuje długofalowe kontakty z klientami. Dba o ochronę środowiska. Jednak, najważniejsi są ludzie – pracownicy. To, oni tworzą firmę, będąc jednocześnie jej fundamentem.

W jaki sposób spędza Pani czas wolny?

Cały swój wolny czas poświęcam rodzinie. Lubię podróżować. A gdy czasu mam w nadmiarze lubię poczytać dobrą literaturę.

Rozmawiała Dominika Turkowiak

Przeczytaj inne opinie o pracy w Bader Polska.