Proszę o sobie opowiedzieć

Nazywam się Agata Smoluk, mam 30 lat. W nowosolskim oddziale firmy BADER Polska pełnię funkcję Specjalistki ds. logistyki, a moim głównym zadaniem jest zarządzanie działem wysyłki. Pochodzę z Zielonej Góry, lecz cieszę się z mojej przeprowadzki do Nowej Soli, ponieważ uważam, że miasto to ma duży potencjał pod względem rozwoju gospodarczego. Ponadto, interesuję się literaturą i gotowaniem, a moją pasją są siatkówka, podróże i indoor cycling.

Jakie są Pani mocne strony?

W pracy pojawiam się zawsze kilka minut przed czasem, a obowiązki wypełniam dokładnie, samodzielnie i odpowiedzialnie. Lubię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty oraz szybko dostosowuję się do zmian otoczenia. Pracę w BADER Polska w Nowej Soli traktuję jak wyzwanie, ponieważ wiem, że muszę wykazać się dokładnością oraz konsekwencją w działaniu. Jestem otwarta na nowe doświadczenia, potrafię radzić sobie z bieżącymi problemami i szybko zaadaptować się w nowych warunkach.

W jaki sposób trafiła pani do firmy BADER Polska?

Pracę w firmie BADER Polska rozpoczęłam w sierpniu 2016 roku, na stanowisku magazyniera. Już w grudniu tego samego roku przyjęłam posadę Referentki ds. logistyki, a trzy miesiące później Specjalistki ds. logistyki. Gdy znalazłam ofertę pracy na portalu internetowym, nie przypuszczam, że logistyka stanie się tak ważną częścią mojego życia.

Na jakim stanowisku Pani pracuje w firmie BADER Polska?

Jestem Specjalistką ds. logistyki w nowosolskim oddziale. Zarządzam działem wysyłki, który znajduje się w Centrum Logistycznym firmy BADER Polska.

Jaka jest Pani definicja sukcesu?

Na sukces, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, składają się spełnione marzenia oraz pragnienia. Uważam, że osiągnięcie celów, które wcześniej sobie wyznaczyłam jest właśnie najlepszą definicją sukcesu.

A mogłaby Pani podzielić się swoim największym sukcesem w firmie BADER Polska?

Myślę, że największym sukcesem mogę określić mój wieloetapowy rozwój w firmie BADER Polska oraz tak szybie możliwości awansu, który wyniknęły z mojej skrupulatności oraz zaangażowania.

Czy mogłaby Pani udzielić porad lub wskazówek dla przyszłych pracowników? Pomóc im uzyskać złotą receptę na sukces?

Uważam, że niestety nie ma złotej recepty. Z pewnością jednak, aby osiągnąć sukces należy kierować się ambicją, zaangażowaniem oraz pracowitością. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności interpersonalnych z pewnością będzie pomocne, tak samo jak codzienny uśmiech na twarzy.

Jakie są według Pani wartości, którymi kieruje się firma BADER Polska?

Świadczenie wysokiej jakości usług oraz zadowolenie klientów to moim zdaniem główne aspekty, którymi kieruje się BADER Polska. Podstawową wartością jest również praca zgodna z ekologią i troska o środowisko naturalne. Natomiast fundamentem są wszyscy pracownicy, bez których firma nie zaszłaby tak daleko.

W jaki sposób lubi spędzać Pani wolny czas?

Gdy mam chwilę dla siebie lubię ugotować coś smacznego i poczytać książki. Z przyjemnością uczęszczam również w zajęciach indoor cycling i wychodzę się na długie, odprężające spacery.

Rozmawiała Dominika Kliber

Przeczytaj inne opinie o pracy w Bader Polska.